Intézményünk tanári kara a 2019/2020-as tanévben

dr. Neizer Zita (intézményvezető; kémia)

Árvai Balázs (intézményvezető-helyettes; biológia-földrajz)

Jáki Gábor (intézményvezető-helyettes; történelem)

Molnár Krisztina (intézményvezető-helyettes; angol nyelv)

Bagi Krisztina (spanyol)

Bakondi Anett (testnevelés) (9/Ny.A osztályfőnöke)

Barta Beáta (angol) (9/.A osztályfőnöke)

Belniák Katalin (német)

Borka Péterné (történelem) (11.D osztályfőnöke)

Budai Ferenc (matematika-fizika)

Csekő Györgyi (magyar)

Csuba Gábor (testnevelés)

Czilli Veronika (matematika)

Dani Brigitta (matematika) (10.B osztályfőnöke)

Dósa Monika (német)

Fila Eszter (német)

Gajda Anita (francia)

Gömöriné Körössy Ildikó (informatika)

Grünberg Ágnes (angol) (9/Ny.B osztályfőnöke)

György Gabriella (biológia-kémia) (10.A osztályfőnöke)

dr. Hima Gabriella (német nyelv)

Hollóy Zsolt (angol nyelv)

Hornyák Gábor (biológia-kémia) (10.C osztályfőnöke)

Horváth Ágota (magyar - történelem)

Juhász Ferenc Attila (földrajz - rajz) (9.F osztályfőnöke)

Juhász Zsuzsanna (biológia - etika - földrajz) (9.C osztályfőnöke)

Keresztesi János (matematika)

Kisdi Ágnes (angol nyelv)

Kocsis Zsuzsanna (angol) (12.F osztályfőnöke)

Kocsisné Varga Zita (könyvtárostanár)

Kovács Péterné (német)

dr. Kőszeginé Majoros Ágnes (angol) (10.F osztályfőnöke)

dr. Lippai Éva (történelem - angol)

Lojkó Sándor (testnevelés)

Lőrincz Tünde (magyar, dráma, etika) (9.D osztályfőnöke)

Macudzinski Gabriella (francia) (10.D osztályfőnöke)

Makray Ádám (történelem)

Matzner Katalin (matematika) (11.C osztályfőnöke)

Mika-Duli Ágnes (angol)

Nagy-Szakál Zoltán (informatika) (10.A osztályfőnöke)

Orbán Gabriella (angol)

Papp Miklósné (matematika - fizika)

Papp Róbert (testnevelés) (9.B osztályfőnöke)

Pék Alexandra (angol)

Pintér Katalin (biológia-földrajz) (12.B osztályfőnöke)

Pirisi Zoltán (informatika)

Priszter Andrea (testnevelés)

Ringhofer Monika (francia)

Seregy Stella (könyvtárostanár)

Simonné Szabados Klára (spanyol) (11.F osztályfőnöke)

Sinka Andrea (testnevelés)

Solymosi Tamás (ének-zene)

Soósné Velenczei Ildikó (magyar - történelem)

Steckl Anna (német)

Surin Zsuzsanna (matematika)

Szász Gyöngyi (történelem - földrajz)

Szendeffy Szilárdné (matematika) (12.A osztályfőnöke)

Szente Kármen (matematika)

Szvobodáné Pataki Zsuzsanna (angol nyelv)

Takács István (biológia) (12.D osztályfőnöke)

Tihanyi László (matematika-fizika) (11.B osztályfőnöke)

Tóth Gábor címzetes igazgató (matematika-fizika)

Utasiné Benes Beáta (magyar-latin)

dr. Varga Márta (kémia) (12.C osztályfőnöke)

Módosítás: ( 2020. február 23. vasárnap, 02:26 )